Украина.doc

Юна "Чайка" дарує впевненість і стабільність

Нині, у часи суцільної нестабільності і змін, не завжди на краще, існує острівець спокою і впевненості у майбутньому – це Житловий комплекс "Чайка", що знаходиться всього в декількох кілометрах від Києва, але вже має свої позитивні традиції.У травні 2014 Житловому комплексу "Чайка" виповнилося 9 років з дня закладання першої цеглини, і хоча вік ще зовсім юний, та все ж уже "школярський" і можна підбити деякі підсумки функціонування комплексу та його розвитку. Тому вже стало традицією в День народження комплексу Групою компаній "Чайка" організовувати урочисте святкування з розважальними конкурсами, концертною шоу-програмою, аніматорами для дітей, прогулянками на конях і пр.

Найперше, що кидається у вічі, це неймовірна кількість маленьких дітей, які своїм домом вважають саме "Чайку" і щоб  організувати їхній позитивний розвиток, і допомогти у цьому батькам, президент Групи компаній "Чайка" Оксана Кулагіна, сповідує принцип, що "хороші традиції - це частина виховання. Дитина бере приклад зі своїх батьків, а потім передає своїм дітям, як те, що є частиною нормального життя, частиною соціуму. А "Чайка" - це позитивний приклад дружної родини, з якою варто брати приклад".

Якщо ж говорити мовою цифр, то для Житлового комплексу "Чайка" 9 років - це 23 введених в експлуатацію будинку, а це дві з половиною тисячі квартир. В цілому сьогодні в ЖК "Чайка" вже проживає більше 7 тисяч чоловік, а ще через чотири роки житловий комплекс виросте в місто з 22-тисячним населенням. Для порівняння, це така ж чисельність, як у місті Славутич, який, до речі, будував весь Радянський Союз, а ЖК "Чайку" побудувала Група компаній чисельністю в одну тисячу чоловік.

Торік забудовник комплексу "Чайка" компанія "ОМОКС" здала в експлуатацію ще 3 будинки: № 17, 19 і 27. Зовсім скоро планується здача ще двох будинків - № 26 та № 28. Також цього року запланована здача другої школи, інфраструктура комплексу включає в себе власний ЖЕК, два дитячі садки, школа, медичний центр, аптека, стоматологічний кабінет, дитячі та спортивні майданчики, тенісний корт, поле для міні-футболу, паркінг, магазини, банки, ресторани, салони краси, автомийка і пр.

Навіть із цих сухих фактів видно, що люди не лише будують, а перш за все вкладають душу у розвиток свого комплексу, то ж генеральний директор компанії "ОМОКС", забудовник ЖК "Чайка" Олексій Кулагін, зазначив: "Ми не будуємо "кам'яний" мішок… Наше гасло: "Ми створюємо простір для звичайних людських історій. Історій кохання і щастя" - це не порожні слова, це наша філософія і життєвий принцип, який ми реалізуємо в Житловому комплексі "Чайка"

Зараз Житловий комплекс з гордістю називається містом, який має свій Гімн, символіку, традиції і свята. "Чайка" - це перший новий місто у вільній Україні і аналогів Житловому комплексу "Чайка" – немає, стверджують її батьки-засновники.

 

Ольга ГОРОДНЯСоздан 09 июн 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником